- Pakket
- laatste items
20uses
36
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 36 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 660 ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 660ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Bovenste diameter | 11 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 36 |
125uses
7514-1-6
6 Stuks
19, 34€
3,223€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7853-1-6
6 Stuks
45, 64€
7,607€/Plastic
Op voorraad.