- laatste items
20uses
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 6 stuks.
.Koop het met
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
8246-25
25 Stuks
1, 90€
0,076€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 660 ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 660ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Bovenste diameter | 11 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 6 |
125uses
7514-1
1 Stuks
4, 03€
4,029€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7853-1
1 Stuks
9, 51€
9,511€/Plastic
Op voorraad.