- Pakket
- freeshipping
- sale
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic Hemddraagtassen van 42x53 cm. Bevat 70% gerecycled materiaal, groen kleur.
De prijs is voor het Doos van 1.000 stuks.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een praktische en duurzame tas? Je hebt hem gevonden! Het belangrijkste voordeel van t-shirt handvatten is hun veelzijdigheid en hun grote capaciteit om bijna elk type product te vervoeren. T-shirt tassen danken hun naam aan hun ontwerp, want ze hebben een rechthoekig lichaam, met twee handvatten bovenaan die lijken op de riemen van een T-shirt.
De handvatten zorgen voor een comfortabele en stevige grip, waardoor het gemakkelijk is om producten zonder zorgen te vervoeren. Bovendien zijn ze sterk genoeg om zowel lichte als zware items te dragen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende commerciële doeleinden.
| Kleur | Paarse |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 42x53cm |
| Ontwerp | Colors |
| Materiaal | HDPE (Polyethyleen Met Hoge Dichtheid) |
| Producttype | Bolsas Camiseta |
| Uitgevouwen Breedte | 42 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 53 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 53 cm |
| Micronage | 50 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Gamma | Herbruikbaar |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord