- Pakket
1000
Plastic Hemddraagtassen van 35x50 cm. Bevat 70% gerecycled materiaal, witte kleur met "We love Green!" design.
Koop het met
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
20uses
7146-25
25 Stuks
14, 51€
0,580€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7165-25
25 Stuks
11, 13€
0,445€/Plastic
Op voorraad.
10166-100
100 Stuks
2, 46€
0,025€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
7310-25
25 Stuks
15, 66€
0,626€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
23004-50
50 Stuks
5, 90€
0,118€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Neem afscheid van conventionele plastic tassen! Ga voor een duurzamer milieu en kies voor gerecyclede plastic tassen in uw bedrijf. Door te kiezen voor gerecyclede polyethyleen tassen sluit je de levenscyclus van plastic en verminder je de impact op het milieu. Elk klein gebaar telt in de zorg voor onze planeet.
Gerecyclede plastic zakken behouden de sterkte en duurzaamheid van het oorspronkelijke polyethyleen, waardoor ze een veelzijdige en duurzame optie zijn. Door gerecycled hogedichtheidpolyethyleen (HDPE) te gebruiken bij de productie, verminder je de afhankelijkheid van natuurlijke hulpbronnen en help je de hoeveelheid plastic op stortplaatsen en in oceanen te verminderen.
Er zijn veel voordelen verbonden aan het kiezen voor gerecyclede plastic tassen. Wil je er een paar weten?
Op zoek naar een praktische en duurzame tas? Je hebt hem gevonden! Het belangrijkste voordeel van t-shirt handvatten is hun veelzijdigheid en hun grote capaciteit om bijna elk type product te vervoeren. T-shirt tassen danken hun naam aan hun ontwerp, want ze hebben een rechthoekig lichaam, met twee handvatten bovenaan die lijken op de riemen van een T-shirt.
De handvatten zorgen voor een comfortabele en stevige grip, waardoor het gemakkelijk is om producten zonder zorgen te vervoeren. Bovendien zijn ze sterk genoeg om zowel lichte als zware items te dragen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende commerciële doeleinden.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 35x50cm |
| Ontwerp | We Love Green |
| Materiaal | HDPE (Polyethyleen Met Hoge Dichtheid) |
| Producttype | Bolsas Camiseta |
| Uitgevouwen Breedte | 35 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 50 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Certificado 3 | Industrial |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 50 cm |
| Micronage | 50 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Gamma | Herbruikbaar |
| Largo sin asas | 37 cm |
| Prijs voor | 1000 |
13288-50-8
400 Stuks
147, 60€
0,369€/Herbruikbaar
Op voorraad.
13136-100-7
700 Stuks
126, 83€
0,181€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord