- Pakket
- laatste items
160
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 160 stuks.
10 stuks voor een zak.
.10 stuks voor een zak.
Koop het met
5977-25-8
200 Stuks
95, 64€
0,478€/Palmblad
Op voorraad.
12177-100
100 Stuks
12, 68€
0,127€/Papieren
Op voorraad.
12667-50
50 Stuks
3, 42€
0,068€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Totale Afmetingen | 115ml |
|---|---|
| Ontwerp | Premium |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 115 ml |
| Bovenste diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 20 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 160 |