- laatste items
De prijs is voor een zak van 6 stuks.
.Koop het met
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84005-100
100 Stuks
5, 69€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
84003-50
50 Stuks
5, 95€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 115ml |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 115 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6,5 cm |
| Bovenste diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 6 |
Productrecensies / vraag en antwoord