- laatste items
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 5 cm |
| Vorm | Kegel |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 72 |