Plastic dienblad Rechthoekige vorm zwart 35X24 cm (10 stuks)
Accessoires
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 35x24cm |
| Ontwerp | Rechthoekig |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 35 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Prijs voor | 10 |