- Pakket
- laatste items
500
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 500 stuks.
Bags of 50 Units
.zakken van 50 stuks
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 4,6x13cm |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13 cm |
| Type | |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord