- laatste items
De prijs is voor 1 set.
.Koop het met
500uses
13177-6
6 Stuks
10, 19€
1,698€/Proeving
500uses
13179-6
6 Stuks
5, 60€
0,934€/Proeving
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7,8 cm |
| Breedte | 28,20 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 35,3 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 1 |