- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4350-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad
Zie meer producten van:
Op zoek naar het perfecte dienblad voor elke gelegenheid? Je hebt het gevonden! Onze PP plastic dienbladen zijn de ideale keuze. Deze dienbladen onderscheiden zich door hun veelzijdigheid om zich aan te passen aan verschillende situaties, of het nu voor formele evenementen is die verfijning vereisen of voor meer casual momenten. Ze zullen een must worden in je diensten.
Maar waarom PP? Polypropyleen, beter bekend als PP, maakt deze dienbladen extreem duurzaam en resistent, zodat je gerust kunt zijn dat je dienbladen bestand zijn tegen alles wat je erop wilt serveren. Bovendien zijn ze door hun ontwerp licht van gewicht en gemakkelijk te dragen, waardoor ze moeiteloos te hanteren zijn.
Wil je alle voordelen van PP schalen weten?
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x19cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 28 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 12 |
125uses
7980-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/PP
Op voorraad
125uses
7982-12
12 Stuks
-20% 7, 48€ Normale prijs 9,35 €
0,623€/PP
Op voorraad
125uses
7984-12
12 Stuks
-20% 7, 48€ Normale prijs 9,35 €
0,623€/Plastic
Op voorraad
125uses
7974-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Plastic
Op voorraad
125uses
7973-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Plastic
Op voorraad
125uses
7970-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Plastic
Op voorraad