- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x19cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | 19 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 28 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 12 |
125uses
7976-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
7978-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Oranje
Op voorraad.
125uses
7975-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Groen
Op voorraad.
125uses
7974-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7973-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Paarse
Op voorraad.
125uses
7970-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Rood
Op voorraad.
125uses
7967-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Grijs
Op voorraad.