- laatste items
De prijs is voor 1 set van 15 plastic bakjes en 15 deksels
Koop het met
4402-25
25 Stuks
7, 79€
0,312€/BIO
Op voorraad.
7171-5-3
15 Stuks
24, 97€
1,665€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16x22cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 16 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 22 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 15 |