- Pakket
- laatste items
120
De prijs is voor 8 sets van 15 plastic bakjes en 15 deksels. In totaal 120 plastic bakjes en 120 deksels.
.Koop het met
11769-200
200 Stuks
-25% 43, 42€ Normale prijs 57,90 €
0,217€/Folie
Op voorraad.
11781-200
200 Stuks
33, 09€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16x22cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 16 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 22 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 120 |