- freeshipping
Alternatieve Producten:
Transparant geïnjecteerd plastic bakje met een inhoud van 500ml en gemaakt van polypropyleen.
Bevat geen deksel. Je vindt het compatibele deksel bij de productaccessoires.
Accessoires
Koop het met
22000-50
50 Stuks
7, 11€
0,142€/Deksel
Op voorraad.
7244-100-10
1.000 Stuks
70, 03€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
4463-100
100 Stuks
3, 59€
0,036€/Plastic
Op voorraad.
4464-100
100 Stuks
4, 21€
0,042€/Plastic
Op voorraad.
4841-100
100 Stuks
16, 63€
0,166€/Plastic
Op voorraad.
4841-100-10
1.000 Stuks
132, 97€
0,133€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø11,5cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 9,8 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
22006-500
500 Stuks
-15% 103, 03€ Normale prijs 121,21 €
0,206€/Ø11,5cm
Op voorraad.
13792-500
500 Stuks
-25% 94, 02€ Normale prijs 125,36 €
0,188€/Wit
Op voorraad.
22006-500
500 Stuks
-15% 103, 03€ Normale prijs 121,21 €
0,206€/Transparante
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord