- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Transparant geïnjecteerd plastic bakje met een inhoud van 500ml en gemaakt van polypropyleen.
Compatibele deksels verkrijgbaar bij de accessoires.
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Accessoires
Koop het met
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
22006-50
50 Stuks
15, 15€
0,303€/PP
Op voorraad.
22000-500
500 Stuks
56, 97€
0,114€/Deksel
Op voorraad.
50uses
29006-100
100 Stuks
-20% 2, 90€ Normale prijs 3,63 €
0,029€/Plastic
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Hoogte | 7 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
22006-500
500 Stuks
-15% 103, 03€ Normale prijs 121,21 €
0,206€/Ø11,5cm
Op voorraad.
13792-500
500 Stuks
-25% 94, 02€ Normale prijs 125,36 €
0,188€/Witte
Op voorraad.
50uses
13666-50
50 Stuks
9, 93€
0,199€/Transparante
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord