- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic deli Container rPET "DeliGourmet" 24 Oz/710ml.
Accessoires
Koop het met
125uses
7714-50
50 Stuks
5, 05€
0,101€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11158-50
50 Stuks
11, 10€
0,222€/Sustainable
Op voorraad.
20uses
13725-100
100 Stuks
-20% 5, 75€ Normale prijs 7,19 €
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 710 ml |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Totale Capaciteit | 710ml |
| Bodemdiameter | 9,4 cm |
| Bovenste diameter | 11,7 cm |
| Hoogte | 10,9 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |