- Pakket
- laatste items
500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic deli Container rPET "DeliGourmet" 16 Oz/473ml.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 473 ml |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Totale Capaciteit | 473 ml |
| Bodemdiameter | 9,7 cm |
| Bovenste diameter | 11,7 cm |
| Hoogte | 4,7 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
11900-50-10
500 Stuks
155, 92€
0,312€/Tub
Op voorraad.
4841-100-10
1.000 Stuks
132, 97€
0,133€/Plastic
Op voorraad.