- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic deli Container rPET "DeliGourmet" 16 Oz/473ml.
Accessoires
Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4456-100
100 Stuks
15, 10€
0,151€/Plastic
Op voorraad.
8569-5
5 Stuks
-20% 1, 13€ Normale prijs 1,42 €
0,226€/Plastic
Op voorraad.
8576-63
63 Stuks
-20% 31, 80€ Normale prijs 39,75 €
0,505€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 473 ml |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Totale Capaciteit | 473 ml |
| Bodemdiameter | 9,7 cm |
| Bovenste diameter | 11,7 cm |
| Hoogte | 7,6 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
11900-50
50 Stuks
19, 49€
0,390€/Tub
Op voorraad.
12190-480
480 Stuks
163, 99€
0,342€/Plastic
Op voorraad.
4841-100
100 Stuks
16, 63€
0,166€/Plastic
Op voorraad.
13792-500
500 Stuks
-25% 94, 02€ Normale prijs 125,36 €
0,188€/Witte
Op voorraad.