- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic deli Container rPET "DeliGourmet" 12 Oz/355ml.
Accessoires
Koop het met
4059-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Dozen
Op voorraad.
5040-25
25 Stuks
17, 40€
0,696€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 355 ml |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Bodemdiameter | 10 cm |
| Bovenste diameter | 11,7 cm |
| Hoogte | |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
12189-480
480 Stuks
162, 72€
0,339€/Plastic
Op voorraad.
11899-50
50 Stuks
17, 19€
0,344€/Tub
Op voorraad.
4455-100
100 Stuks
11, 94€
0,119€/Plastic
Op voorraad.
4450-500
500 Stuks
-10% 111, 63€ Normale prijs 124,03 €
0,223€/Zwart
Op voorraad.
22006-500
500 Stuks
-15% 103, 03€ Normale prijs 121,21 €
0,206€/PP
Op voorraad.