20uses
De presentatie van je gerechten heeft een verrassende invloed op de ervaring van de consument, wist je dat? Deze eenvoudige en elegante 500 ml zwarte PP plastic kuip zal niet alleen extreme functionaliteit en efficiëntie naar je bedrijf brengen, maar ook een unieke look aan je bereidingen geven.
Deksel niet inbegrepen. Je vindt het bijpassende deksel in de productaccessoires.
Accessoires
Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
22000-500
500 Stuks
56, 97€
0,114€/Deksel
Op voorraad.
4456-100
100 Stuks
15, 10€
0,151€/Plastic
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
5013-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Bodemdiameter | 8,6 cm |
| Bovenste diameter | 13 cm |
| Hoogte | 6,6 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
20uses
511205-50
50 Stuks
22, 31€
0,446€/1000ml / 1L
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord