- Pakket
- freeshipping
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 475 ml |
| Ontwerp | Delivery T |
| Materiaal | PET |
| Totale Capaciteit | 475 ml |
| Hoogte | 6,35 cm |
| Breedte | 12,4 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
8595-25-8
200 Stuks
-38% 60, 71€ Normale prijs 97,91 €
0,304€/Container
Op voorraad.
110679-100-10
1.000 Stuks
215, 19€
0,215€/PET
Op voorraad.