- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 84 stuks.
.Koop het met
13159-100
100 Stuks
7, 03€
0,070€/Suikerriet
Op voorraad.
13160-100
100 Stuks
6, 39€
0,064€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | N/D |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 84 |
Productrecensies / vraag en antwoord