- Pakket
- freeshipping
- laatste items
252
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Deksel is niet inbegrepen. Je vindt het compatibele deksel bij de productaccessoires.
Koop het met
4220-25-7
175 Stuks
-32% 89, 51€ Normale prijs 131,62 €
0,511€/Papieren
Op voorraad.
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4219-25-12
300 Stuks
-30% 121, 74€ Normale prijs 172,93 €
0,406€/Papieren
Op voorraad.
4935-250-4
1.000 Stuks
43, 32€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
4967-100-10
1.000 Stuks
42, 81€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Stelt u zich eens voor dat u een afhaalrestaurant of thuisbezorgbedrijf heeft waar elk gerecht dat u bereidt bij uw klanten op tafel komt met dezelfde versheid en kwaliteit als wanneer ze in uw eigen zaak zouden zitten. Dat is waar OPS plastic containers om de hoek komen kijken, uw trouwe bondgenoten in deze culinaire missie.
Wat maakt ze zo bijzonder? Ze zijn gemaakt van OPS plastic, een variant van polystyreen afgeleid van PS. Dit materiaal is zo veelzijdig dat het zijn vorm en sterkte behoudt, zelfs met warm voedsel, waardoor het je een breed scala aan toepassingen biedt.
Als het je idee is om eten vers uit de keuken te serveren, zelfs als het kilometers ver weg is, vertellen we je meer.
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 887 ml 3C Diagonaal |
| Ontwerp | ClearPac |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 887 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,3 cm |
| Breedte | 18,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 22,9 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 252 |
8585-125-4
125 Stuks
-12% 136, 70€ Normale prijs 155,34 €
1,094€/Plastic
Op voorraad.
8586-125-4
125 Stuks
-12% 202, 76€ Normale prijs 230,41 €
1,622€/Plastic
Op voorraad.
8584-63-4
252 Stuks
-12% 169, 11€ Normale prijs 192,17 €
0,671€/Plastic
Op voorraad.