- Pakket
- freeshipping
300
PLA Deksel voor Suikerriet Voedsel Bakje 18,5x18,5cm
Accessoires
Koop het met
4220-25-7
175 Stuks
-32% 89, 51€ Normale prijs 131,62 €
0,511€/Papieren
Op voorraad.
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4219-25-12
300 Stuks
-30% 121, 74€ Normale prijs 172,93 €
0,406€/Papieren
Op voorraad.
4935-250-4
1.000 Stuks
43, 32€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
4967-100-10
1.000 Stuks
42, 81€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Optimaliseer je afhaal- en bezorgservice met onze PLA-kunststof deksels, speciaal ontworpen voor koude en warme gerechten. Deze deksels behouden niet alleen de versheid en smaak van uw gerechten, maar zorgen ook voor een vlekkeloze en professionele presentatie. Door te kiezen voor onze PLA-deksels biedt u uw klanten een superieure eetervaring, waarbij elk detail, van presentatie tot de laatste hap, telt.
Deze deksels zijn gemaakt van polymelkzuur, beter bekend als PLA, een biologisch afbreekbaar materiaal dat afkomstig is van hernieuwbare bronnen zoals maïs, en zijn perfect voor uw betrokkenheid bij het milieu. Hun ontwerp is ideaal voor gerechten die geen hoge hitte vereisen, zoals verse salades, desserts en warme maaltijden.
Wat zijn de belangrijkste voordelen van het gebruik van PLA-deksels? Dat vertellen we je:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18,5x18,5cm |
| Materiaal | PLA |
| Producttype | Deksel |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Breedte | 18,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 11081200 |
| Lang | 18,5 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 300 |