- laatste items
De prijs is voor een pak van 75 stuks.
.Koop het met
35110-1
1 Stuks
15, 06€
15,065€/Plastic
Op voorraad.
39001-25
25 Stuks
2, 80€
0,112€/Papieren
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
550505-50
50 Stuks
19, 01€
0,380€/Suikerriet
Op voorraad.
550603-50
50 Stuks
22, 98€
0,460€/Plastic
Op voorraad.
551303-100
100 Stuks
-20% 20, 17€ Normale prijs 25,22 €
0,202€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14x11x5cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 11 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 75 |