- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
11668-125
125 Stuks
7, 89€
0,063€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7x5,5cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |