- laatste items
Stopgezette-Produkt
Plastic Deksel voor Kom PET Ø16,5cm
Koop het met
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
6133-1000
1.000 Stuks
-25% 42, 03€ Normale prijs 56,04 €
0,042€/Graspapier
Op voorraad.
20uses
511212-75
75 Stuks
36, 37€
0,485€/Herbruikbare
Op voorraad.
511217-75
75 Stuks
27, 84€
0,371€/Plastic
Op voorraad.
10505-25-2
50 Stuks
51, 16€
1,023€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verbeter de meeneem- en bezorgervaring van uw klanten met onze PET plastic deksels, speciaal ontworpen voor koude of ambient gerechten. Deze deksels zijn de perfecte oplossing voor salades, desserts en niet-verwarmde gerechten, waarbij versheid en smaak behouden blijven zonder het risico van warmtevervorming. Hun ontwerp zorgt voor een doeltreffende afdichting, voorkomt morsen en behoudt de integriteit van je gerechten tijdens het transport.
Deze deksels zijn gemaakt van PET-kunststof en zijn een veilige en praktische optie. Hoewel ze niet geschikt zijn voor hoge temperaturen, zijn ze door hun stevigheid en helderheid perfect voor verschillende koude of warme gerechten. Bovendien zorgt hun compatibiliteit met de bakjes die je vindt in productaccessoires voor een perfecte pasvorm.
Wat maakt onze PET plastic deksels tot een essentiële keuze?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø16,5cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Diameter | 16,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 16,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |