- laatste items
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw takeaway- en bezorgbehoeften? PP deksels voor verpakkingen zijn het antwoord. Ze zijn ontworpen voor maximale functionaliteit en passen perfect op een breed scala aan containers, zodat jouw voedsel – zowel warm als koud – in perfecte staat bij de klant aankomt.
Gemaakt van polypropyleen (PP) bieden deze deksels een optimale balans tussen kwaliteit en prestaties. Het PP-plastic beschermt je voedsel tijdens het transport, is hittebestendig en behoudt zijn vorm. Bovendien zijn ze licht van gewicht en recyclebaar, wat deze deksels tot een duurzame en milieuvriendelijke keuze maakt.
Welke voordelen bieden deze deksels voor jouw takeaway- of bezorgservice?
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 23 cm |
| Vorm | Vierkant |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Lang | 19 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |
550401-75
75 Stuks
-15% 24, 09€ Normale prijs 28,34 €
0,321€/Suikerriet
Op voorraad.
550402-75
75 Stuks
-15% 25, 63€ Normale prijs 30,15 €
0,342€/Plastic
Op voorraad.
10496-50
50 Stuks
-15% 29, 95€ Normale prijs 35,24 €
0,599€/Plastic
Op voorraad.
9449-25-6
150 Stuks
-10% 61, 28€ Normale prijs 68,09 €
0,409€/Plastic
Op voorraad.