- Pakket
- laatste items
150
De prijs is voor een doos van 150 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw takeaway- en bezorgbehoeften? PP deksels voor verpakkingen zijn het antwoord. Ze zijn ontworpen voor maximale functionaliteit en passen perfect op een breed scala aan containers, zodat jouw voedsel – zowel warm als koud – in perfecte staat bij de klant aankomt.
Gemaakt van polypropyleen (PP) bieden deze deksels een optimale balans tussen kwaliteit en prestaties. Het PP-plastic beschermt je voedsel tijdens het transport, is hittebestendig en behoudt zijn vorm. Bovendien zijn ze licht van gewicht en recyclebaar, wat deze deksels tot een duurzame en milieuvriendelijke keuze maakt.
Welke voordelen bieden deze deksels voor jouw takeaway- of bezorgservice?
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,6 cm |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Lang | 23 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 150 |
550401-75-4
300 Stuks
-5% 86, 14€ Normale prijs 90,68 €
0,287€/Suikerriet
Op voorraad.
550402-75-4
300 Stuks
-10% 86, 83€ Normale prijs 96,47 €
0,289€/Plastic
Op voorraad.
10496-50-6
300 Stuks
-5% 160, 68€ Normale prijs 169,13 €
0,536€/Plastic
Op voorraad.