- laatste items
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
550102-75-4
300 Stuks
-28% 77, 07€ Normale prijs 107,06 €
0,257€/Suikerriet
Op voorraad.
550202-75-4
300 Stuks
105, 66€
0,352€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,8cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Cantidad Mínima Palé | 210 |
| Totale Capaciteit | 610 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,8 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |