- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1664
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic Container PS Kristal 220ml Ø9,5cm
De prijs is voor een 16 zakken van 104 stuks. In totaal 1664 stuks.
Koop het met
7159-25
25 Stuks
-25% 2, 04€ Normale prijs 2,72 €
0,082€/Papieren
Op voorraad.
9025-750-40
30.000 Stuks
122, 69€
0,004€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Afmetingen:
Diameter: 9,5 cm.
Hoogte: 5,4 cm.
Lagere diameter: 5,5 cm.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 220 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1664 |
11143-50-20
1.000 Stuks
177, 10€
0,177€/Plastic
Op voorraad.
20uses
11149-50-16
800 Stuks
62, 44€
0,078€/Herbruikbare
Op voorraad.