- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic Container PS Kristal 220ml Ø9,5cm
De prijs is voor een pak van 104 stuks.
23 zakken van 60 stuks in een doos.
Koop het met
20uses
10537-75
75 Stuks
36, 37€
0,485€/Herbruikbare
Op voorraad.
10539-75
75 Stuks
28, 33€
0,378€/Plastic
Op voorraad.
11017-50
50 Stuks
12, 79€
0,256€/Bak
Op voorraad.
12769-45
45 Stuks
-20% 14, 53€ Normale prijs 18,16 €
0,323€/Papieren
Op voorraad.
12800-50
50 Stuks
17, 29€
0,346€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Afmetingen:
Diameter: 9,5 cm.
Hoogte: 5,4 cm.
Lagere diameter: 5,5 cm.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 220 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 104 |
11143-50
50 Stuks
11, 07€
0,221€/Plastic
Op voorraad.
20uses
11149-50
50 Stuks
4, 88€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.