- laatste items
De prijs is voor een zak van 5 stuks.
.Koop het met
84005-100
100 Stuks
5, 69€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
35111-1
1 Stuks
21, 48€
21,478€/Plastic
Op voorraad.
7040-5
5 Stuks
20, 04€
4,008€/Plastic
Op voorraad.
5170-1000
1.000 Stuks
5, 70€
0,006€/Houten
Op voorraad.
125uses
7716-50
50 Stuks
15, 37€
0,307€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10369-24
24 Stuks
3, 58€
0,149€/Amuse
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø26cm |
| Producttype | Cajas para Dulces y Bombones |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 5 |
Productrecensies / vraag en antwoord