- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø35cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 35 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 12 |
125uses
7878-12
12 Stuks
-20% 12, 11€ Normale prijs 15,14 €
1,009€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
8035-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7461-25
25 Stuks
42, 22€
1,689€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7463-25
25 Stuks
44, 16€
1,767€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord