- Pakket
- laatste items
72
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 72 stuks.
.Koop het met
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 22,5x22,5cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 22,5 cm |
| Vorm | Vierkant |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 72 |
41231-40-8
320 Stuks
85, 34€
0,267€/Suikerriet
Op voorraad.
110686-50-20
1.000 Stuks
138, 54€
0,139€/Suikerriet
Op voorraad.