- Pakket
- laatste items
90
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 90 stuks.
.Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø26cm |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 48236910 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 90 |
110723-50-8
400 Stuks
75, 49€
0,189€/Suikerriet
Op voorraad.
12644-50-8
400 Stuks
102, 46€
0,256€/Suikerriet
Op voorraad.
12647-50-8
400 Stuks
102, 46€
0,256€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord