- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 6 stuks.
.Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø26cm |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 48236910 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 6 |
110723-50
50 Stuks
11, 80€
0,236€/Suikerriet
Op voorraad.
12644-50
50 Stuks
16, 01€
0,320€/Suikerriet
Op voorraad.
12647-50
50 Stuks
16, 01€
0,320€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord