- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Accessoires
Koop het met
54008-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
7091-10
10 Stuks
11, 06€
1,106€/Herbruikbare
Op voorraad.
41059-250
250 Stuks
10, 03€
0,040€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Square Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |