- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
125uses
7305-25
25 Stuks
-15% 15, 01€ Normale prijs 17,66 €
0,601€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar een bord dat altijd goed blijft, ongeacht de aard van het evenement? Onze PP plastic borden zijn ideaal voor allerlei gelegenheden en omgevingen, van verjaardagsfeestjes tot diners in de open lucht, dankzij hun weerstand tegen vallen en stoten. Bovendien kunnen tafels dankzij hun ongelooflijke lichtheid heel gemakkelijk worden gemonteerd en gedemonteerd.
Wil je alle voordelen weten die polypropyleen te bieden heeft? Deze veelzijdige kunststof, ook bekend als PP, is een duurzaam materiaal dat van deze borden duurzaam servies maakt dat ontworpen is om meerdere keren te worden hergebruikt. Maar dat is nog niet alles, het is bestand tegen hoge temperaturen, zodat je elk type bereiding kunt serveren zonder dat de borden hun vorm verliezen.
Welke andere voordelen hebben deze herbruikbare harde PP borden?
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice Pearl |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7998-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/18x18cm
Op voorraad.
125uses
7961-25
25 Stuks
24, 53€
0,981€/23x23cm
Op voorraad.
125uses
8036-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/29x29cm
Op voorraad.
125uses
8002-25
25 Stuks
13, 05€
0,522€/Groen
Op voorraad.
125uses
8059-25
25 Stuks
-20% 10, 78€ Normale prijs 13,47 €
0,431€/Perzik
Op voorraad.
125uses
7998-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Metaal
Op voorraad.
125uses
7985-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7994-25
25 Stuks
13, 83€
0,553€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7801-25
25 Stuks
14, 35€
0,574€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7987-15
15 Stuks
19, 67€
1,312€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7989-15
15 Stuks
11, 80€
0,787€/Herbruikbare
Op voorraad.