- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640526-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Perzik |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice Pearl |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
8002-25
25 Stuks
13, 05€
0,522€/Groen
Op voorraad.
125uses
8059-25
25 Stuks
-20% 10, 78€ Normale prijs 13,47 €
0,431€/Perzik
Op voorraad.
125uses
7998-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Metaal
Op voorraad.