- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Paarse |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 29x29cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 29 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 12 |
125uses
8037D-12
12 Stuks
16, 91€
1,409€/Mango
Op voorraad.
125uses
8035-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Beige
Op voorraad.
125uses
8037-12
12 Stuks
16, 91€
1,409€/Geel
Op voorraad.
125uses
8032-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
8032D-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Koraal
Op voorraad.
125uses
8030-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
8026-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Rood
Op voorraad.
125uses
8023-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Grijs
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord