- laatste items
125uses
Plastic bord Plat geel "Nice" PP 29 cm.
Accessoires
Koop het met
125uses
7999-25
25 Stuks
-20% 13, 07€ Normale prijs 16,34 €
0,523€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar een bord dat altijd goed blijft, ongeacht de aard van het evenement? Onze PP plastic borden zijn ideaal voor allerlei gelegenheden en omgevingen, van verjaardagsfeestjes tot diners in de open lucht, dankzij hun weerstand tegen vallen en stoten. Bovendien kunnen tafels dankzij hun ongelooflijke lichtheid heel gemakkelijk worden gemonteerd en gedemonteerd.
Wil je alle voordelen weten die polypropyleen te bieden heeft? Deze veelzijdige kunststof, ook bekend als PP, is een duurzaam materiaal dat van deze borden duurzaam servies maakt dat ontworpen is om meerdere keren te worden hergebruikt. Maar dat is nog niet alles, het is bestand tegen hoge temperaturen, zodat je elk type bereiding kunt serveren zonder dat de borden hun vorm verliezen.
Welke andere voordelen hebben deze herbruikbare harde PP borden?
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 29x29cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Breedte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 29 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 12 |
125uses
8037D-12
12 Stuks
16, 91€
1,409€/Mango
Op voorraad.
125uses
8035-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Beige
Op voorraad.
125uses
8037-12
12 Stuks
16, 91€
1,409€/Geel
Op voorraad.
125uses
8032-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
8032D-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Koraal
Op voorraad.
125uses
8030-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
8026-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Rood
Op voorraad.
125uses
8023-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Grijs
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord