- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Accessoires
Koop het met
125uses
8035-12
12 Stuks
20, 02€
1,669€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7596B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7985-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7994-25
25 Stuks
13, 83€
0,553€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7992-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7999-25
25 Stuks
-20% 13, 07€ Normale prijs 16,34 €
0,523€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7988-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7987-15
15 Stuks
19, 67€
1,312€/Herbruikbare
Op voorraad
Productrecensies / vraag en antwoord