- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Accessoires
Koop het met
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7037-20-5
100 Stuks
100, 90€
1,009€/PP
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø26cm |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 20 |
110723-50
50 Stuks
11, 80€
0,236€/Suikerriet
Op voorraad.
12644-50
50 Stuks
16, 01€
0,320€/Suikerriet
Op voorraad.
12647-50
50 Stuks
16, 01€
0,320€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord