- laatste items
De prijs is voor een zak van 5 stuks.
Accessoires
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4495-50
50 Stuks
5, 99€
0,120€/Plastic
Op voorraad.
4496-50
50 Stuks
5, 40€
0,108€/Plastic
Op voorraad.
4499-50
50 Stuks
12, 09€
0,242€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7038-5
5 Stuks
11, 98€
2,396€/Plastic
Op voorraad.
5021-50
50 Stuks
2, 43€
0,049€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar servies voor al je evenementen? PS plastic borden zijn de oplossing. Door hun verbazingwekkende veelzijdigheid zijn ze de beste keuze voor allerlei situaties en je kunt het voortdurend vernieuwen van je servies vergeten, want ze zijn herbruikbaar! Dat ze van plastic zijn, betekent niet noodzakelijk dat ze voor eenmalig gebruik zijn.
Onze borden zijn gemaakt van polystyreen, ook bekend als PS, en zijn zeer duurzaam en resistent, zodat je ze probleemloos bij elke gelegenheid kunt gebruiken. Het feit dat ze sterk zijn, neemt niet weg dat ze licht zijn; deze platen zijn uitzonderlijk licht, waardoor ze gemakkelijk te hanteren en te vervoeren zijn. Bovendien zorgt dit isolerende materiaal ervoor dat de temperatuur van het eten langer behouden blijft, wat zorgt voor een optimale culinaire ervaring.
Maar wacht, wil je nog meer voordelen weten van PS harde borden?
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 18 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 5 |
Productrecensies / vraag en antwoord