- Pakket
- laatste items
300
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 18 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 300 |
Productrecensies / vraag en antwoord