- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad
20uses
7038-5
5 Stuks
11, 98€
2,396€/Plastic
Op voorraad
125uses
640203-10
10 Stuks
17, 00€
1,700€/Plastic
Op voorraad
13301-100
100 Stuks
19, 25€
0,193€/Bestekzakjes
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Paarse |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice Pearl |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
8048-25
25 Stuks
-20% 10, 78€ Normale prijs 13,47 €
0,431€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
8059-25
25 Stuks
-20% 10, 78€ Normale prijs 13,47 €
0,431€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
8051-25
25 Stuks
16, 92€
0,677€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
8055-25
25 Stuks
16, 92€
0,677€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7989-15
15 Stuks
11, 80€
0,787€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
8044-15
15 Stuks
-20% 16, 30€ Normale prijs 20,38 €
1,087€/Herbruikbare
Op voorraad