- Pakket
- freeshipping
1.200
Alternatieve Producten:
Transparante Plastic Koffiebeker 80ml gemaakt van Polystyreen (PS), wegwerp, voor eenmalig gebruik. Perfect voor elk feest.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Omschrijving: Wegwerp beker van transparante kunststof, voor eenmalig gebruik, gemaakt van PS voor espresso koffie met een inhoud van 80ml. Ideaal voor elk feest of partij.
Toepassing: Wegwerp plastic beker voor warme dranken met handvat om verbranding te voorkomen.
Inhoud: 80ml.
Kleur: Transparant.
Metingen:
Diameter bovenkant: 6cm
Hoogte: 5,7cm
Ontdek in onze Blog de gids voor wegwerp- en herbruikbare bekers!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mok |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 5,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.200 |
125uses
8174-50-18
900 Stuks
172, 04€
0,191€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8176-50-18
900 Stuks
160, 66€
0,179€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord