Alternatieve Producten:
Transparante Plastic Koffiebeker 80ml gemaakt van Polystyreen (PS), wegwerp, voor eenmalig gebruik. Perfect voor elk feest.
Koop het met
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4090-50-24
1.200 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,41 €
0,119€/Papieren
Op voorraad.
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Omschrijving: Wegwerp beker van transparante kunststof, voor eenmalig gebruik, gemaakt van PS voor espresso koffie met een inhoud van 80ml. Ideaal voor elk feest of partij.
Toepassing: Wegwerp plastic beker voor warme dranken met handvat om verbranding te voorkomen.
Inhoud: 80ml.
Kleur: Transparant.
Metingen:
Diameter bovenkant: 6cm
Hoogte: 5,7cm
Presentatie: De prijs is voor een pak van 40 stuks.
Ontdek in onze Blog de gids voor wegwerp- en herbruikbare bekers!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mok |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 5,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 40 |
125uses
8174-50
50 Stuks
11, 94€
0,239€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8176-50
50 Stuks
11, 16€
0,223€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8177-50
50 Stuks
-20% 8, 52€ Normale prijs 10,65 €
0,170€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord